Wyciekła czerwcowa oferta PS Plus?

Star Wars Squadrons i nie tylko.

Pojawiły się niepotwierdzone wieści na temat czerwcowej oferty PS Plus. Nieoficjalna lista wskazuje, że abonenci otrzymają między innymi Star Wars Squadrons.

Hiszpański serwis Areajugones dotarł do informacji, z których wynika, że subskrybenci uzyskają dostęp do między innymi nastawionego na kooperację Operation: Tango, które najpewniej dostaną tylko posiadacze PS5. Co ważne, tytuł ukaże się dopiero 1 czerwca.

Oferta obejmie podobno także Star Wars Squadrons, czyli grę akcji, w której kierujemy kosmicznymi myśliwcami. Tytuł pozwala wcielić się w bohaterów z dwóch przeciwstawnych frakcji - Nowej Republiki i Imperium.

Dziennikarze wspomnianego portalu twierdzą też, że trzecią produkcją dla abonentów PS Plus jest Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown - odświeżona wersja bijatyki z 2006 roku. Pozycji jednak oficjalnie nie zapowiedziano, a istnienie projektu ujawniła baza azjatyckiego PSN.

Informacji na razie nie potwierdziło Sony, ale Areajugones trafnie wskazał gry z majowej oferty PS Plus. Nowy zestaw tytułów dla subskrybentów płatnej usługi powinien zostać ujawniony w najbliższych dniach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami