Techland nareszcie pokaże Dying Light 2 - nowa prezentacja w czwartek

Z dodatkowymi informacjami o grze.

  • W czwartek wieczorem odbędzie się nowa prezentacja Dying Light 2
  • Niewykluczony jest gameplay z gry i zapowiedź platynowej wersji pierwszej części

Po publikacji serii tajemniczych teaserów, przedstawiciele Techlandu poinformowali, że jeszcze w tym tygodniu zorganizują prezentację Dying Light 2.

Kolejne opublikowane wideo ujawnia, że pokaz gry odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 maja, o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału wrocławskiego studia na Twitchu.

„Pamiętasz Harran? Kto mógłby zapomnieć... Teraz to Miasto jest naszym azylem i potrzebuje twojej pomocy. Musisz tak wiele się dowiedzieć, a czasu jest niewiele, ale te wskazówki nie mogą wpaść niepowołane ręce. Znajdź bezpieczne miejsce i odtwórz tę wiadomość. Jesteś naszą ostatnią szansą na przetrwanie. Ponad wszystko...” - napisano w komunikacie dla mediów.

Na razie nie ujawniono szczegółów na temat planowanego pokazu. Istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że nie zabraknie prezentacji nowych fragmentów rozgrywki z Dying Light 2, a niewykluczone, że twórcy ujawnią datę premiery gry.

Ponadto jest również możliwość, że Techland oficjalnie zapowie platynową edycję pierwszej części cyklu, ujawnioną niedawno przez sklep Microsoftu. Tym bardziej, że według informacji z usługi koncernu z Redmond, wydanie powinno zadebiutować właśnie 27 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami