State of Play zapowiedziane. Horizon Forbidden West gwiazdą programu

Jeszcze w tym tygodniu.

Horizon Forbidden West - sequel gry z 2017 roku - będzie głównym punktem następnego pokazu z serii State of Play. Transmisja odbędzie się w najbliższy czwartek - 27 maja - o godzinie 23:00.

Jak poinformowało Sony, otrzymamy 14-minutowy materiał wideo z oczekiwanej produkcji, obejmujący także faktyczną rozgrywkę na konsoli.

Osoby dysponujące większą pulą wolnego czasu będą mogły zacząć oglądanie już o godzinie 18:00, gdy rozpocznie się specjalne odliczanie - podano w komunikacie na oficjalnym blogu.

Całe State of Play będzie nieco dłuższe - potrwa 20 minut. Być może znajdzie się miejsce także na kilka mniejszych zapowiedzi innych gier, jak było podczas ostatniej imprezy tego typu, w kwietniu.

Dobrze znana Aloy w Horizon Forbidden West wyruszy na zachodnie wybrzeże postapokaliptycznej Ameryki, by zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, a przede wszystkim znaleźć źródło plagi, która niszczy faunę i florę.

Gra zmierza na PlayStation 5 oraz PS4. Nie znamy jeszcze daty premiery - być może więcej detali na ten temat zaoferuje właśnie czwartkowe State of Play.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami