Ekranizacja God of War nie powstaje

Przekonuje Sony.

Co jakiś czas pojawiają się niepotwierdzone informacje, jakoby przygotowywano ekranizację God of War. Doniesieniom zaprzeczyło teraz Sony.

The New York Times opublikował artykuł poświęcony kinowej adaptacji Uncharted. W tekście wyjaśniono, że w rozmowie z dziennikarzami przedstawiciel japońskiej korporacji stwierdził, że obecnie nie ma planów stworzenia filmu lub serialu o przygodach Kratosa.

Przypomnijmy, że obecnie trwają prace nad ekranizacjami kilku gier wydawanych przez Sony. Oprócz wspomnianej produkcji na podstawie cyklu o losach Nathana Drake'a, przygotowywane są obrazy na bazie Ghost of Tsushima i Twisted Metal.

God of War zadebiutowało w 2005 roku. Do tej pory powstało kilka części, a najnowsza - sprzed trzech lat - odświeżyła założenia serii i przeniosła akcję do świata mitologii nordyckiej. Aktualnie powstaje kolejna odsłona, która najpewniej otrzyma podtytuł Ragnarok.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami