CD Projekt nadal nie wie, kiedy Cyberpunk 2077 wróci do PS Store

Wszystko w rękach Sony.

Po pełnej problemów premierze, Cyberpunk 2077 został usunięty z dystrybucji w PlayStation Store zaledwie tydzień po debiucie. CD Projekt przyznał dziś, że nie ma informacji na temat tego, kiedy gra powróci do sprzedaży na sprzęt PlayStation.

W kwietniu przedstawicielka polskiej spółki wyjaśniała, że każda kolejna łatka zbliża tytuł do pozytywnej oceny przez japońską korporację. Na ostateczną decyzję trzeba jednak poczekać. Podobnie jest teraz.

A miało być tak pięknie

- Niestety, nie mam nowych informacji na ten temat. Rozmowy trwają, a wraz z każdym kolejnym patchem gra jest coraz lepsza, z widocznym postępami - przyznał dyrektor generalny Adam Kiciński podczas dzisiejszego walnego zgromadzenia akcjonariuszy.

- Jak jednak mówiliśmy już wcześniej, decyzja należy wyłącznie do Sony, więc czekamy na potwierdzenie z ich strony. Do tego czasu nie mogę powiedzieć nic więcej - dodał menedżer.

Michał Nowakowski - członek zarządu spółki - już pod koniec marca przyznawał, że wycofanie gry ze PlayStation Store wpływa negatywnie na sprzedaż nie tylko na sprzęcie Sony, lecz także na innych platformach.

Na drugą połowę obecnego roku zaplanowano konwersje PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł przejdzie osobną certyfikację na PS5, więc ewentualny brak dostępu na PS4 w tym przypadku nie powinien być problemem.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami