Kalkulator na Switch jedną z najlepiej ocenianych "gier" ostatnich lat

Żarty użytkowników.

Kalkulator na Nintendo Switch za 36 złotych wkrótce po zapowiedzi dwa tygodnie temu wywołał spore rozbawienie wśród graczy. Ci nadal są najwyraźniej w dobrym nastroju, masowo wystawiając produkcji pozytywne recenzje w serwisie Metacritic.

Dzięki temu średnia ocen użytkowników wynosi 9,1 na 10 punktów, co plasuje projekt w doborowym gronie. Niższymi notami mogą pochwalić się na przykład Mario 3D World, Marvel's Spider-Man, Animal Crossing: New Horizons, Final Fantasy 7 Remake czy Assassin's Creed Valhalla.

1
Przełomowa oprawa

„Tyle zwrotów w akcji ostatniej godzinie. Jestem pod wrażeniem tego, jak daleko posunęli się twórcy. Nie zachowali nic na sequel, który z całą pewnością nadchodzi” - zapewnia w recenzji niejaki „LamontRaymond”.

„W mojej skromnej opinii to bez wątpienia najbardziej przełomowa gra w historii. Wspaniała grafika, piękny styl oprawy, a ścieżka dźwiękowa zawstydza samego Johna Williamsa. Idealne sterowania, genialne poziomy, niezliczone, oryginalne systemy” - ekscytuje się „conchobar99”.

Jest nawet jedna „profesjonalna” recenzja, opublikowana przez serwis Gfinity. „Ze zbalansowanym zestawem postaci, szybkimi czasami ładowania, minimalistyczną oprawą i kreatywną strukturą piaskownicy, Kalkulator w pełni spełnia założenia studia Sabec” - czytamy w podsumowaniu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami