Biomutant - zdrowie: leczenie, regeneracja

Uzdrawianie postaci, przedmioty zużywalne.

Punkty zdrowia w Biomutant to jedna z najważniejszych rzeczy, których musisz pilnować podczas rozgrywki. Ich spadek do zera oznacza śmierć postaci i powrót do punktu kontrolnego. Jak więc je przywracać i czemu pasek nie uzupełnia się automatycznie? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na niniejszej stronie.

Regeneracja punktów zdrowia (1) jest co prawda automatyczna, jednak jedynie po za walką - w trakcie starć leczenie jest wstrzymane. By temu zaradzić możesz wykorzystać przedmioty zużywalne.

012_biomutant_zdrowie_jak_leczyc_postac_regeneracja_zdrowia

W tym celu przytrzymaj klawisz 1 (konsole: d-pad w górę) by wywołać menu szybkiego wyboru (2). Znajdziesz tutaj maksymalnie 6 przedmiotów, które możesz wykorzystać klikając po prostu na ich miniaturkę. Zwróć uwagę na opis przedmiotu - znajdziesz tam poziom regeneracji (3) punktów zdrowia lub energii jak i czas trwania efektu (4).

013_biomutant_zdrowie_jak_leczyc_postac_regeneracja_zdrowia

Ilość przywróconych punktów to po prostu iloczyn tych wartości. Dla przykładu, mała apteczka zregeneruje 500 zdrowia (100 punktów co sekundę przez 5 sekund). By przedmioty w ogóle pojawiły się w menu szybkiego wyboru musisz wpierw ustawić je jako ulubione. Wraz z przebiegiem rozgrywki zmieniaj przedmioty zużywalne na te bardziej wartościowe.

Poprzednio: Biomutant - uniki: jak nie dać się trafić

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - energia ki: czym jest, jak regenerować

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami