Biomutant - tarczownik, wróg z tarczą: jak pokonać

Jak zniszczyć tarczę, walka z tarczownikami.

Wśród wielu typów przeciwników w Biomutant natrafisz na tarczowników - przeciwników skrywających się za tarczą. Zadanie im obrażeń jest niemożliwe do momentu przebicia się przez osłonę. Z tej strony dowiesz się jak tego dokonać.

Na pierwszego tarczownika (1) natrafisz już po kilkunastu minutach od rozpoczęcia rozgrywki. Przeciwnicy tego typu są kompletnie niewrażliwi na każdy typ obrażeń - nawet zdolności specjalne i moce psioniczne. By temu zaradzić musisz po prostu zbliżyć się do wroga i rozbić jego osłonę przy pomocy ataków wręcz.

019_biomutant_tarczownik_wrog_z_tarcza_jak_pokonac

W zależności od przeciwnika wymagać może to od jednego do nawet kilkunastu ciosów, nim tarcza finalnie się rozpadnie i wróg zostanie odsłonięty. W takiej sytuacji zamieni się on w regularnego przeciwnika, z którym bez problemu sobie poradzisz. W trakcie walk z tarczownikami dobrym pomysłem jest wpierw rozprawić się z pozostałymi przeciwnikami, którzy mogą kręcić się w okolicy - a samego tarczownika zostawić sobie na koniec.

Poprzednio: Biomutant - umiejętności: jak przypisać i użyć

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - aura: mrok i światłość, co dają

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami