Biomutant - Przeszłodni: nono, drzewo penzai

Misja w przeszłości, Skokosieć, łapanie nono.

Przeszłodni to misja główna w Biomutant, w trakcie której odwiedzisz osadę głównego bohatera z jego lat młodości. Aktywuje się ona automatycznie w trakcie zadania głównego Bunkier 101.

Na początku misji zwróć uwagę na to, że kierujesz postacią w jej latach młodości - nie będziesz miał więc dostępu do części ekwipunku. Podążaj za znacznikiem na ekranie i zbliż się do Nieprzedawnionego (1) by rozpocząć z nim rozmowę.

052_biomutant_przeszlodni_nono_penzai

Wybór opcji dialogowych nie ma tutaj większego znaczenia, więc wykorzystaj te, które uważasz za najlepsze. Zakończ rozmowę i skieruj się w stronę znacznika. Wbiegnij do jaskini, zejdź na dół, a następnie zbliż się do błyskotrawy (2) i ja zaatakuj.

053_biomutant_przeszlodni_nono_penzai

Po krótkiej rozmowie z Nieprzedawnionym otrzymasz nowe narzędzie, Skokosieć. Służy ona do łapania nono (3), niewielkich stworków kryjących się w błyskotrawie. Zbliż się do nono i zaatakuj go przy pomocy sieci. Złapanie go może wymagać kilku prób, gdyż gra nie zawsze rejestruje tę czynność.

054_biomutant_przeszlodni_nono_penzai

Schwytanie go zainicjuje kolejną rozmowę. Po niej wróć do poprzedniego miejsca (w którym spotkałeś po raz pierwszy Nieprzedawnionego) i wejdź w interakcję z drzewem penzai (4).

055_biomutant_przeszlodni_nono_penzai

Zainicjuje to scenę przerywnikową, po której czeka cię kolejna konwersacja z Nieprzedawnionym. Po niej akcja przeniesie się do teraźniejszości, misja Przeszłodni zostanie zakończona, a ty wrócisz do realizacji zadania Bunkier 101.

Poprzednio: Biomutant - Bunkier 101: mięsożerca, Lupa-Lupin, Przedawniony

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - Inny świat: sojusz, wioska, trening wu-fu, gwiazda poradnna

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami