Biomutant - Ciuchciownia: rakieta, Gizmo

Dotarcie do Ciuchciowni, warsztat Gizmo.

Ciuchciownia to jedno z zadań głównych w Biomutant, które odblokujesz podczas eksploracji mapy. Możesz podjąć się go w dowolnym momencie po ukończeniu innej misji głównej, Plemię Miriadów, Jagni. W jego trakcie dostaniesz się do tytułowej Ciuchciowni, a z niej do warsztatu Gizmo, jednej z kluczowych postaci w grze.

W pierwszej kolejności udaj się do Ciuchciowni (1). Po wejściu na jej teren czeka cię walka z dużą grupą wrogów i Bumtararanem (2).

107_biomutant_ciuchciownia_rakieta_gizmo

Wybij wszystkich wrogów, a następnie wejdź w głąb lokacji. Załatw mniejszą grupę przeciwników i wejdź w interakcję z rakietą (3). Dzięki temu otworzysz nowe przejście, w które musisz teraz wbiec.

108_biomutant_ciuchciownia_rakieta_gizmo

Zbliż się do drzwi, otwórz je przy pomocy narzędzi, a następnie wejdź w głąb lokacji. Misja ta dobiegnie końca w momencie gdy dotrzesz do windy. Odblokujesz tym samym kolejne zadanie główne - Gizmo: Śmierciostrefa, Mekton.

Poprzednio: Biomutant - Przedawniony: wielki plan, Arka

Spis treści: Biomutant - Poradnik, Solucja

Następnie: Biomutant - Gizmo: odzyskanie złomu, Śmiercistrefa, Mekton

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami