"80 procent" trailera Battlefield 6 już w sieci

Szacuje insider Tom Henderson.

  • Tom Henderson uważa, że możemy już zobaczyć niemal cały materiał
  • Sceny wciąż są jednak niewyraźne, a ekran częściowo zasłonięty

Zgodnie z planem Electronic Arts, zwiastun Battlefield 6 ukaże się dopiero w czerwcu, ale według znanego insidera Toma Hendersona, opublikowane w sieci nieoficjalne animacje i obrazki składają się na „mniej więcej 80 proc.” trailera.

„Posklejane” przez fanów przecieki można obejrzeć pod tym adresem. Są oczywiście w niskiej jakości, a do tego przez ekran przebiega znak zasłaniający dużą część obrazu, ale Henderson twierdzi, że oficjalna wersja nie zaskoczy nas już niczym nowym.

battlefield_6_80_proc_2
„Szóstka” to podobno BF 3 i 4 „na sterydach”

W animacji pojawiają się zrzuty ekranu, które widzieliśmy już wcześniej, a także kilka nowych ujęć. Sceny zgadzają się z opisem trailera przedstawionym przez wspomnianego informatora już miesiąc temu.

Przypominamy, że wyciekła też już ścieżka audio zwiastuna gry, więc prezentację graficzną można uzupełnić dźwiękiem.

Dla jasności, przypomnijmy, że akcję Battlefield 6 osadzono w niedalekiej przyszłości, a w grze skorzystamy z najnowszych osiągnięć technicznych, jak militarnych robotów poruszających się na czterech odnóżach. Multiplayer przypomina podobno Battlefield 3 i 4. Te informacje teoretycznie nie są jeszcze potwierdzone - pochodzą od Hendersona.

Wbrew wcześniejszym plotkom, gra trafi zarówno na aktualną, jak i poprzednią generację konsol. Zadebiutuje też oczywiście na PC. Premiera pod koniec roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami