Remaster Crysis 2 prawdopodobnie powstaje

Crytek teasuje grę na Twitterze.

  • Wygląda na to, że Crytek opublikował już pierwszy screen
  • Nie ma daty premiery ani szczegółów

Crytek opublikował na Twitterze dwa wpisy nawiązujące do Crysisa 2, nie okraszając je żadnym dodatkowym komentarzem. Wygląda na to, że po wydaniu Crysis Remastered, studio zajęło się odświeżaniem drugiej części serii strzelanek - wkrótce możemy otrzymać zapowiedź.

Zaczęło się od cytatu „Zwykli nazywać mnie Prorokiem”, wypowiadanego przez znaną fanom cyklu postać Majora Laurence'a „Proroka” Barnesa właśnie na początku Crysis 2.

Drugie nawiązanie było już znacznie mniej subtelne - to zrzut ekranu z Crysis 2, a potencjalnie nawet ze zremasterowanej wersji:

Remaster pierwszego Crysisa ukazał się 18 września 2020 roku na PC i konsolach poprzedniej generacji, a wcześniej także na Switchu. Oprócz standardowego dla podobnych wydań odświeżenia grafiki, twórcy przygotowali też własną wersję ray tracingu, działającą nie tylko na kartach graficznych Nvidii. Zaadresowali też pewnie niedogodności w rozgrywce, jak brak szybkich zapisów.

„Dwójka” nie była co prawda już takim benchmarkiem graficznym dla PC jak pierwsza część, ale powszechnie uznawana jest za bardzo dobrą odsłonę serii. Crysis 2 ponownie stawia na walkę i skradanie z pomocą potężnego nanokombinezonu w sporych lokacjach pozwalających na dużo swobody. Gra zadebiutowała w 2011 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami