Watch Dogs Legion wkrótce w 60 FPS na nowych konsolach

Plany na aktualizacje.

  • Tryb wysokiej płynności w Watch Dogs Legion ukaże się w czerwcu
  • Ubisoft zmodyfikował nieco plany na kolejne łatki dla gry
  • Opóźniono nowe tryby sieciowe

Ubisoft poinformował, że nieznacznie opóźnia plany na kolejne aktualizacje Watch Dogs Legion. Dobre wieści są takie, że już w kolejnym patchu znajdą się zmiany podnoszące płynność działania na PS5 i Xbox Series X/S do 60 FPS.

Plany na wprowadzenie specjalnego trybu z taką wydajnością opisywaliśmy już na początku kwietnia, lecz dopiero teraz francuski wydawca zdecydował się na podanie konkretnego terminu.

plan
Nowy plan aktualizacji

Opisywana aktualizacja - oznaczona numerem 4.5 - miała zadebiutować pierwotnie pod koniec maja, lecz notuje drobne opóźnienie i ostatecznie trafi na serwery 1 czerwca.

„Ponadto dodamy możliwość gry ze znajomymi korzystającymi z konsol tej samej rodziny: użytkownicy Xbox One będą mogli grać razem z osobami z Xbox Series X/S, a gracze na PlayStation 4 - z użytkownikami PlayStation 5” - dodaje Ubisoft. A więc namiastka cross-play.

Jednocześnie nieco większe opóźnienia zaliczają dalsze łatki. Tryby Inwazji i Ekstrakcji przesunięto na sierpień. „Chcemy poświęcić więcej czasu, aby zadbać o solidny matchmaking, tak publiczny, jak i prywatny” - czytamy w komunikacie.

Wcześniej - na początku lipca - ukaże się rozszerzenie fabularne Bloodline, a razem z nim wśród dostępnych postaci pojawią się Aiden oraz Wrench, znani z poprzednich odsłon serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami