Ratchet & Clank: Rift Apart - cena i oferty w wybranych sklepach

Dziś premiera.

Ratchet & Clank: Rift Apart to kolejna duża gra na wyłączność Sony, dostępna tylko na PlayStation 5. Premiera już dziś, 11 czerwca, więc poniżej umieszczamy oferty w wybranych sklepach, wraz z cenami.

W wersji fizycznej gra dostępna jest tylko w jednym wydaniu.

Za zamówienie przedpremierowe można było otrzymać:

  • Pancerz Carbonox dla Ratcheta i Rivet
  • Broń Pixelizer
rift_apart_oferty_2

Rift Apart to kontynuacja serii dobrze znanej fanom PlayStation. Powracają w niej ulubieni Ratchet i Clank, ale też całkiem nowa postać - Rivet. Dzielną przedstawicielką lombaksów również będziemy kierować podczas przygody.

Historia rozpoczyna się w momencie, w którym w wyniku nieszczęśliwego wypadku urządzenie służące do podroży między wymiarami ulega zniszczeniu i tworzy portal do alternatywnej rzeczywistości, w której światem rządzi zły Doktor Nefarious, główny przeciwnik Ratcheta i Clanka. Aby przywrócić porządek, bohaterowie będą musieli sprostać wielu przeciwnikom i popisać się umiejętnościami pokonywania przeszkód typowych dla platformówek.

Gra w wyraźny sposób korzysta z szybkiego dysku SSD w PS5 - często przenosimy się między wymiarami, bez żadnego oczekiwania czy ekranu wczytywania.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami