Niespodziewana zmiana oświetlenia na mapie Call of Duty Warzone

Wyspa odrodzona.

Raven Software zazwyczaj publikuje rozbudowane listy zmian i nowości wraz z każdą kolejną aktualizacją Call of Duty Warzone. Gracze zauważyli, że jedna - bardzo ważna - modyfikacja nie została jednak upubliczniona. Mowa o oświetleniu na Wyspie Odrodzenia.

Rebirth Island - jak brzmi oryginalna nazwa - to mniejsza z dwóch dostępnych w grze map, przez część graczy uważana za ciekawszą lokację. Teraz miejscówka doczekała się odświeżenia oprawy, otrzymując delikatną, niebieską poświatę, inspirowaną latami 80.

Zmiany prezentuje poniższy materiał wideo:

Gracze odkryli nowość na własną rękę i w większości zareagowali pozytywnie. Odświeżone oświetlenie spodobało się na tyle, że teraz część użytkowników apeluje, by identyczne barwy wprowadzić na drugiej mapie, Werdańsk.

„Główna” lokacja od czasu wprowadzenia wersji 1984 krytykowana jest niekiedy za problemy z widocznością. Twórcy na pewno nie stronią jednak od zmian także i w tej lokacji, wprowadzając niedawno Nakatomi Plaza ze „Szklanej pułapki”.

W budynku znaleźć można specjalne wyzwania i mini-misje do ukończenia. Werdańsk nadal może być jednak większym wyzwaniem dla grających samotnie i takie osoby często preferują rywalizację właśnie na Wyspie Odrodzenia, gdzie akcja jest szybsza.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami