Cyberpunkowy Moon Samurai zachwyca oprawą graficzną

Platformowa akcja na PC i Switch.

  • Moon Samurai to cyberpunkowa platformówka
  • Gra wyróżnia się imponującą oprawą graficzną
  • W planach jest też rozbudowany system walki

Studio Nunchaku Games z Rosji zapowiedziało Moon Samurai, cyberpunkową platformówkę wyróżniającą się imponującą, „pikselową” oprawą graficzną oraz płynnymi animacjami.

Gra zmierza na PC, Mac oraz Nintendo Switch. Nie podano daty premiery. Twórcy nie wykluczają konwersji na inne konsole w przyszłości.

W Moon Samurai gramy jako Buddy, świeżo po ucieczce z więzienia. Pomaga nam sztuczna inteligencja Danao_X, wraz z którą musimy wyeliminować sześciu samurajów, którzy przejęli kontrolę nad miastem RAM City Megapolis.

Jak widać, akcja toczy się w cyberpunkowych realiach, w 2070 roku, na Księżycu. Twórcy zapewniają, że inspiracje czerpiali z klasyków z lat 80. i 90., takich jak Prince of Persia, Double Dragon, Comix Zone, Oni, Battletoads czy Karateka.

1
Jest klimatycznie

W planach jest rozbudowany system walki, a także broń biała - powyższy trailer pokazuje między innymi nunczako. Do tego kula plazmy, służąca do radzenia sobie z wrogami z dalszej odległości.

„W Moon Samurai chcemy uczynić każdą scenę tak spektakularną i wizualnie imponującą, jak to tylko możliwe. Sekcje z walką uzupełniane będą elementami QTE, zapewniając bohaterowi wiele okazji na interakcje z wnętrzami i korzystanie z improwizowanego uzbrojenia” - czytamy w zapowiedzi.

Nie zabraknie także potyczek z bossami, a łącznie na produkcje ma składać się osiem etapów, z ponad pięćdziesięcioma lokacjami do zwiedzenia i wyczyszczenia z przeciwników.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami