Zwiastun Biomutant prezentuje prace nad polskim dubbingiem

Narrator w akcji.

Firma THQ Nordic przygotowała materiał zza kulis prac nad polskim dubbingiem do gry akcji Biomutant. Wygląda na to, że najwięcej do powiedzenia będzie miał narrator.

W tej roli doświadczony aktor głosowy Aleksander Wysocki, który ostatnio wcielił się w Paladyna w Warcraft 3: Reforged, a wcześniej także w Williama Lake'a w Death Stranding czy Leo Bonharta w Gwincie.

- Marzyłoby mi się, żeby zawsze mieć tak fantastyczne, ciekawe i wyjątkowe projekty, jak ten - zachwala Maksymilian Bogumił, reżyser prac nad polskim dubbingiem w nadchodzącej produkcji studia Experiment 101.

Jak zauważa, obsada aktorska w Biomutant liczyła zaledwie trzy osoby, przy czym największą pracę do wykonania miał właśnie Wysocki.

- Narrator momentami jest takim mędrcem, prawie bogiem, który widzi całą tę rzeczywistość z bardzo wysoka i jednocześnie dysponuje wiedzą, jak to było dawno, dawno temu - opisuje aktor.

Najwyraźniej dobrze bawili się także tłumacze, co potwierdzają nazwy niektórych przeciwników: Puchcio Mętniak, Puchcio Kopytko, Szlamożłop, Językołastkotek i tak dalej.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami