Zapowiedziano rosyjskie MMO w stylu serii STALKER - Pioner

Jest pierwszy gameplay.

Rosyjskie studio GFGames zapowiedziało grę Pioner. To inspirowane serią STALKER MMO. Na kanale Bigfry opublikowano pierwszy materiał z fragmentami rozgrywki.

Jak zauważają komentujący, strzelanka budzi też skojarzenia z cyklem Metro oraz Escape from Tarkov.

Akcja rozgrywa się na sowieckiej wyspie odciętej od kontynentu przez tajemniczą anomalię. Do zwiedzania udostępniona będzie powierzchnia, ale też podziemne kompleksy laboratoriów czy bunkry.

Twórcy obiecują, że każdy może grać w Pioner po swojemu. Możliwa ma być więc rozgrywka w stylu skradankowym, ale też większy nacisk na strzelanie i otwartą walkę. System modyfikacji broni ma pozwolić dostosować każdą do swoich preferencji gameplayowych.

Najważniejsza w grze ma być rozgrywka PvE, a więc walka z potworami czy mutantami oraz wrogo nastawionymi postaciami niezależnymi. W niektórych miejscach znajdziemy jednak strefy, w których możliwe będą starcia PvP - trochę na wzór Dark Zones z The Division.

Data premiery nie jest jeszcze znana. Pioner zmierza tylko na PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Age of Empire 4 - Poradnik, Solucja

Jak grać, rozwijać bazę, wygrywać potyczki i przejść wszystkie misje.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami