Wkrótce wspólna konferencja Microsoftu i Bethesdy

Na targach E3 2021?

Microsoftu potwierdził, że firma zorganizuje wraz z przejętą niedawno Bethesdą wspólną konferencję, na której spółki zaprezentują nadchodzące gry.

Informacja o połączonym pokazie pojawiła się w artykule towarzyszącym wywiadowi, jakiego szef Xbox Game Studios - Matt Booty - udzielił francuskiemu portalowi Le Figaro. W tekście napisano, że wydarzenie odbędzie się latem.

Jak wskazała na Twitterze dziennikarka serwisu - Chloe Woitier - wspólna konferencja zostanie przeprowadzona w ciągu najbliższych tygodni. Nie jest to jasne, ale najpewniej prezentacja będzie częścią tegorocznego E3.

W wywiadzie z Le Figaro poruszono też kwestię relacji między Microsoftem a Bethesdą. Booty przekonuje, że koncern z Redmond nie wpływa na dział wydawniczy drugiej z firm, co oznacza, że działa niezależnie. Kreatywną swobodę zachowały też studia deweloperskie.

W tym roku targi E3 odbędą się w dniach 12-15 czerwca. Po raz pierwszy w historii impreza zostanie zorganizowana wyłącznie w formie cyfrowej - gracze uzyskają dostęp do transmitowanych na żywo konferencji, pokazów i paneli dyskusyjnych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami