Skiny Rambo i Johna McClane'a w CoD Warzone kosztują razem 180 zł

Niemały wydatek.

  • Postacie Rambo i Johna McClane'a kosztują po 90 zł
  • Bohaterowie dostępni są tylko przez miesiąc

Dzisiaj w CoD Warzone i Black Ops Cold War zadebiutowali John Rambo i John McClane ze „Szklanej pułapki”. Bohaterów można kupić za walutę nabywaną za prawdziwe pieniądze, ale ceny są dość wysokie.

Postacie oferowane są w dwóch pakietach - każdy paczka kosztuje po 2400 punktów COD. Natomiast 2400 punktów COD dostępnych jest obecnie za 19,99 euro, czyli około 90 zł. To oznacza, że na obu herosów zainteresowany gracz musi wydać aż 180 zł.

cod_rambo
John Rambo i John McClane dostępni są w osobnych zestawach...

Zaznaczyć jednocześnie należy, że w podobnej kwocie - za 39,99 euro (180 zł) - nabyć można zestaw składający się z 5 tysięcy punktów COD. W tym wariancie po kupnie wspomnianych bohaterów, użytkownik zachowuje jeszcze 200 punktów.

Cena za modele Rambo i Johna McClane'a jest porównywalna do sumy, jaką należy przeznaczyć za innych legendarnych operatorów. Postaci nie można jednak zdobyć w inny sposób i w sprzedaży będą tylko przez miesiąc.

cod_szklana_pulapka
...zawierających też dodatkowe przedmioty kosmetyczne

Jak zwracają uwagę nasi koledzy z brytyjskiego Eurogamera, sytuacja może wywołać u odbiorców FOMO - lęk przed przegapieniem czegoś istotnego, co może kusić do wydawania pieniędzy.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami