PES 2021 z aktualizacją składów na Euro 2020 dopiero po fazie grupowej

Opóźnienie kadr.

Konami poinformowało, że zaktualizuje reprezentacje narodowe w PES 2021 w związku z czerwcowym turniejem Euro 2020, ale dopiero po zakończeniu fazy grupowej.

Wprowadzający stosowne zmiany Data Pack 7.0 ukaże się pod koniec przyszłego miesiąca, podczas gdy zmagania na europejskich boiskach zaczynają się już 11 czerwca.

1
Polska mistrzem Polski

Aktualizacja wprowadzi nie tylko powołanych zawodników do odpowiednich drużyn, lecz zwiększy także rozmiary kadr, poszerzone przez UEFA z 23. do 26. osób.

Japońska firma wyjaśnia, że nie jest w stanie wydać łatki przed turniejem ze względu na „ograniczenia czasowe i zgłoszenia składów w prawdziwym świecie” - napisano w oświadczeniu.

2
Oficjalna oprawa meczowa została już dodana do gry

Krajowe federacje nie wybrały jeszcze ostatecznych składów, a wiele z nich powołało mnóstwo zawodników na listę rezerwową. W Polsce są to cztery osoby, ale już w przypadku Słowacji jest to 27 piłkarzy.

Konami teoretycznie miałoby 10 dni na przygotowanie zaktualizowanych zespołów, ponieważ ostatni termin zgłaszania składów mija 1 czerwca.

Dzisiaj ukazała się za to łatka Data Pack 6.0, zawierająca aktualne stroje niektórych reprezentacji (bez Polski), a także odświeżony wygląd niektórych zawodników, takich jak Antoine Griezmann, Cristiano Ronaldo i Çağlar Söyüncü z Turcji. Do tego oficjalne ubranie sędziów.

Euro 2020 miało oczywiście odbyć się w ubiegłym roku, lecz plany pokrzyżowała globalna pandemia. Ucierpiało na tym także Konami, które bez wątpienia wydało sporo pieniędzy na oficjalną licencję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Video | Gramy w Chorus

Kosmiczna niespodzianka.

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami