Kultowe TimeSplitters powróci - Deep Silver wskrzesza studio Free Radical Design

Pora na podróż w czasie.

  • Deep Silver wyda nowy sequel TimeSplitters
  • Za grę odpowiadać będą niektórzy twórcy oryginału
  • Szczegóły na temat projektu poznamy w przyszłości

Powstanie nowa odsłona serii TimeSplitters. Co więcej, za produkcję ponownie odpowiada Free Radical Design - wydawca Deep Silver otworzył zamknięte niegdyś studio ponownie, zatrudniając między innymi Steve'a Ellisa i Davida Doaka, czyli producentów dwóch oryginalnych części cyklu.

- To nieasmowite, że w końcu możemy potwierdzić, iż studio zostało utworzone i do tego mamy konkretny plan na następną grę z serii TimeSplitters. W tej chwili nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów, ale podzielimy się z fanami informacjami najszybciej jak tylko będziemy mogli - powiedział Ellis.

Zespół zajmie się tworzeniem nowej gry z serii TimeSplitters w ciągu najbliższych miesięcy. Obecnie Deep Silver skupia się na „powołaniu do życia studia”. Jego siedzibą będzie Nottingham w Wielkiej Brytanii.

Strzelanka TimeSplitters zadebiutowała w 2000 roku razem z PlayStation 2. Sequel trafił - dwa lata później - także na konsolę Xbox i Gamecube. Obydwie gry były wysoko oceniane w mediach i chwalone przez odbiorców. W 2005, już pod skrzydłami EA, powstało także TimeSplitters: Future Perfect.

Seria opowiada o podróżujących w czasie żołnierzach. W trakcie kampanii trafiamy do etapów umiejscowionych w różnych okresach historycznych, pokonując przeciwników i realizując wyznaczone cele.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami