AC Valhalla Gniew Druidów - gołębniki, królewska prośba

Nowy rodzaj zleceń.

Po misji Próba charakteru - zadaniu głównego wątku (więc go nie ominiesz) - porozmawiasz z Ciarą i zyskasz dostęp do gołębników. Są to miejsca, w których możesz pobierać nowe misje do wykonania. Zazwyczaj krótkie i proste w założeniach.

Gołębnik (1) zawsze wygląda tak samo, jest dosyć charakterystyczny. Oznaczony jest też wyróżniającą się ikonką - tak samo przedstawiany jest na mapie świata.

golebie1

Gdy podejdziesz do niego i wejdziesz w interakcję, zobaczysz listę zadań (2) do aktywowania. Gdy to zrobisz, pojawią się one na mapie, oznaczone jak normalne misje.

To wszystko, to po prostu dodatkowe źródło misji.

Zastanawiające dla niektórych może być jednak coś, co nazywa się królewska prośba. Jest to po prostu system bonusowych wytycznych do każdego zlecenia z gołębnika.

Na górze opisu misji widzisz główny cel (3). Gdy go wykonasz, otrzymasz nagrodę widoczną w okienku z opisem. Niżej jest jednak właśnie królewska prośba (4). Zazwyczaj to 1-2 dodatkowe wytyczne.

golebie2

Spełnienie królewskiej prośby (wszystkich wytycznych) sprawi po prostu, że otrzymasz dwa razy więcej nagród. Jeśli nie spełnisz wytycznych, nic się nie stanie - otrzymasz domyślą ilość nagród.

Więcej porad:

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami