"Polsko-rosyjska" frakcja w nowym zwiastunie Total War: Warhammer 3

Kislev i Królowa Lodu w akcji.

Creative Assembly opublikowało nowy zwiastun Total War: Warhammer 3. Nagranie skupia się na Kislev - jednej z frakcji, która pojawi się w powstającej strategii.

Ugrupowanie jest luźno inspirowane XVII-wieczną Rosją i oraz Unią Polsko-Litewską. Stronnictwo dysponuje między innymi oddziałami, które przypominają nieco klasyczną, polską husarię.

Na czele frakcji stoi Królowa Lodu, wspomagana przez potężnego boga niedźwiedzi. Dzięki temu ostatniemu w toku rozgrywki gracze skorzystają z pomocy pobratymców istoty. Nie zabraknie też jednostek walczących wręcz i bronią palną.

W grze pojawią się również inne ugrupowania, w tym inspirowana Chinami nacja Kataj, której nigdy wcześniej nie zwizualizowano, co oznacza, że zadebiutuje właśnie w nadchodzącej produkcji od deweloperów ze studia Creative Assembly. Do tego cztery stronnictwa demonów Chaosu, wyznających Khorne'a, Nurgle'a, Slaanesha i Tzeentcha.

Warhammer: Total War ukaże się na PC pod koniec bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami