Biomutant w skrócie - zwiastun z komentarzem wyjaśnia, czym jest gra

Śmiałe porównania.

W sieci pojawił się nowy zwiastun Biomutant. Materiał z komentarzem kierowany jest głównie do osób, które nie wiedzą, czego spodziewać się po nadchodzącej grze, bo przybliża jej najważniejsze aspekty.

W skrócie, Biomutant to „osadzona w otwartym świecie postapokaliptyczna baśń kung-fu”. Twórcy zastosowali w materiale ciekawe i dość śmiałe porównania. Twierdzą, że pod względem struktury produkcja przypomina The Legend of Zelda: Breath of the Wild, ale biorąc pod uwagę rozgrywkę, jest też połączeniem Ratchet & Clank, Devil May Cry, Batman: Arkham „i kilku innych tytułów”.

Twórcy pochwalili się rozbudowanym systemem kreacji postaci, pokazując, że wybrane atrybuty wyraźnie wpływają na wygląd naszego podopiecznego. Jest też fragment o modyfikowaniu ubrań oraz craftingu broni.

W świecie znajdują się trzy „dobre” i trzy „złe” plemiona zwierząt, które walczą o wpływy. Na początku przygody gracz musi dołączyć do jednej z grup, ale potem może zmienić sprzymierzeńca.

Biomutant trafi na PC, PS4 i Xbox One za niecały tydzień - premiera 25 maja.

Zobacz także: Biomutant - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami