Szczegóły na temat letnich nowości w GTA Online i Red Dead Online

Dodatkowe treści i atrakcje.

  • Latem GTA Online i Red Dead Online otrzymają duże aktualizacje
  • Pierwsza z gier dostanie nowości związane z nielegalnymi wyścigami
  • Druga produkcja wzbogaci się o kolejne misje fabularne

Rockstar Games ujawniło pierwsze szczegóły o nowościach, które pojawią się w GTA Online i Red Dead Online w ramach letnich aktualizacji.

gta_online_nowosci
Wkrótce GTA Online dostanie nowe elementy w trzech trybach

W gangsterskiej produkcji pojawią się elementy związane z samochodami, skierowane do fanów „sportowego i estetycznego tuningu”. Twórcy wspominają między innymi o testowaniu wozów bez obaw, że zmagania zakłóci policja. Ponadto „szereg dodatków dla sceny wyścigowej oraz niespotykane dotąd zapotrzebowanie na kradzione pojazdy”.

Autorzy obiecują kolejne wozy, rodzaje wyścigów i składające się z wielu etapów kradzieże maszyn, aczkolwiek szczegółowych informacji o ostatnim z wymienionych elementów na razie nie ujawniono.

red_dead_online_nowosci
Red Dead Online otrzyma misje fabularne

Wiadomo jednak, że 27 maja do GTA Online trafi osiem nowych tras do wyścigów kaskaderskich, a w późniejszym terminie pojawi się siedem aren do zmagań w ramach Linii śmierci. Dodatkowe mapy otrzyma również tryb walka o przetrwanie.

W planach także nowości do Red Dead Online, które 25 maja dostanie osiem wyścigów w miejscach na terenie pięciu stanów, w tym na pograniczu Gaptooth Breach, w górniczym miasteczku Annesburg i na bagnach Lagras. Obszary dostępne będą w kilku wariantach.

Natomiast latem do modułu sieciowego Red Dead Redemption 2 trafi większa aktualizacja. Deweloperzy przygotowują misje fabularne, w których gracze dołączą do tworzonej przez porucznika Guido Martelliego siatki przestępczej - gang zajmuje się zastraszaniem, oszustwami i kradzieżami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami