SnowRunner już dziś w Xbox Game Pass

Dla fanów jazdy w trudnym terenie.

Microsoft poinformował, bez wcześniejszych zapowiedzi, że już dziś w ramach abonamentu Xbox Game Pass udostępniona zostanie gra SnowRunner z 2020 roku. Pojawi się zarówno na konsolach, jak też na PC.

SnowRunner to nowa produkcja twórców Spintires: Mudrunner - studia Saber Interactive. Jak sugeruje tytuł, ważnym elementem jest możliwość wykonywania misji na Alasce.

Jazda w śniegu i dostarczanie różnych towarów na sporych, zimowych mapach jest bardziej wymagająca niż podobne zadania w Rosji czy w USA. Oblodzone powierzchnie potrafią dać się we znaki. Podstawowa wersja oferuje w sumie 11 map w 3 różnych regionach.

Poziom symulacji jest wysoki, a fizyka ma duże znaczenie. Czasem kilka centymetrów dzieli opony naszej ciężarówki od ugrzęźnięcia w jakimś miejscu na dłużej. Wtedy możemy skorzystać chociażby ze specjalnej wyciągarki.

Zainteresowanych nieco dłuższymi materiałami z gry zostawiamy z naszym materiałem wideo, który nagraliśmy z wersji komputerowej w okresie premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami