Saints Row: The Third Remastered trafi na PS5 i Xbox Series X/S - ujawniono ulepszenia

Premiera za tydzień.

  • Saints Row: The Third Remastered na nowych konsolach pojawi się 25 maja
  • Gra zaoferuje grafikę na poziomie ustawień ultra z PC
  • Wkrótce tytuł trafi też na Steama i GOG

Deep Silver poinformowało, że 25 maja pojawi się Saints Row: The Third Remastered w wersji dostosowanej do PS5 i Xbox Series X/S. Nabywcy edycji PS4 i Xbox One otrzymają darmowy upgrade.

Gra między innymi wykorzysta możliwości dysków SSD, oferując na nowych konsolach znacznie skrócone czasy ładowania. Twórcy obiecują również ulepszenia w oprawie graficznej - warstwa wizualna będzie odpowiadała ustawieniom ultra z PC.

Na PS5 i Xbox Series X produkcja zadziała w 60 klatkach na sekundę oraz dynamicznej rozdzielczości 4K. Dla słabszego Xbox Series S przewidziano dwa tryby - wydajnościowy pozwoli na zabawę w 60 FPS i 1080p, a jakościowy zagwarantuje rozgrywkę w 30 FPS i 4K.

Ponadto na PlayStation 5 pojawi się dodatkowe podświetlenie dla kontrolera DualSense - purpurowe, czyli nawiązujące do barw gangu Świętych. Deweloperzy wyjaśniają, że opcję dodali na prośbę fanów.

Ogłoszono jednocześnie, że 22 maja Saints Row: The Third Remastered w wersji PC zadebiutuje na Steamie i GOG. To efekt kończącej się wyłączności dla Epic Games Store, gdzie tytuł w wydaniu komputerowym był dostępny przez rok.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami