Elite Dangerous od jutra z pieszą eksploracją planet - zwiastun dodatku Odyssey

Pokaźne rozszerzenie.

Po serii pięciotygodniowych testów alfa, 19 maja debiutuje Odyssey, czyli wyczekiwany, duży dodatek do kosmicznego symulatora Elite Dangerous. Z tej okazji studio Frontier Developments opublikowało zwiastun przybliżający istotę DLC.

Najważniejszą nowością jest możliwość wyjścia z kokpitu statku i pieszej eksploracji powierzchni odwiedzanych planet. W związku z wprowadzoną mechaniką, twórcy przygotowali szereg nowych misji i kontraktów, związanych zarówno z dyplomacją i handlem, jak i otwartym konfliktem.

W ramach dodatku w grze pojawią się też tzw. centra społecznościowe, w których dowódcy mogą planować kolejne misje czy zawierać sojusze. Placówki ułatwiają też kupowanie i modyfikowanie uzbrojenia.

Elite Dangerous: Odyssey jest dostępne na Steamie, a także w Epic Games Store i FrontierStore. Cena w podstawowej wersji wynosi 143 zł, ale można też nabyć edycję Deluxe, zawierającą także ścieżkę dźwiękową - za 162 zł.

Nasza redakcja postawiła już pierwsze kroki w dodatku. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wrażeniami z Elite Dangerous: Odyssey.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor  |  PrzemWan

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami