Battlefield 6 - wyciekły kolejne screeny ze zwiastuna gry

Nowe ujęcia.

  • Nowe screeny prezentują kolejne ujęcia z trailera nowego Battlefielda
  • Obrazki przedstawiają start rakiety i psy-roboty

Pojawiło się pięć kolejnych obrazków, które prezentują podobno nową odsłonę serii Battlefield 6. To najprawdopodobniej ujęcia z pierwszego trailera gry.

Grafiki udostępniono najpierw na serwerze Discord, należącym do Toma Hendersona - renomowanego informatora, który regularnie publikuje niepotwierdzone wieści o serii strzelanek od studia DICE. Oryginalne wersje screenów były w kiepskiej rozdzielczości, ale internauta Alaricdhuman nieco poprawił ilustracje z pomocą sztucznej inteligencji.

battlefield6_01
W zwiastunie pojawi się najpewniej scena startu rakiety...
battlefield6_02
...ale proces nie zakończy się powodzeniem

Materiały potwierdzają, że akcję produkcji osadzono w niedalekiej przyszłości. Przedstawiają między innymi start rakiety kosmicznej - tej samej, którą ukazywały już wcześniej ujawnione obrazki z projektu.

battlefield6_03
W grze najprawdopodobniej znajdą się psy-roboty
battlefield6_04
Maszyny są używane w prawdziwym świecie

Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji, opisana wyżej scena mogła być powodem opóźnienia zapowiedzi nowego Battlefielda. EA chciało bowiem uniknąć złych skojarzeń z chińską rakietą, której szczątki kilka dni temu wpadły do Oceanu Indyjskiego.

battlefield6_05
Nie zabraknie wybuchów

Na dwóch screenach zauważyć można zaś robota w kształcie psa. Wspomniany Henderson sugerował obecność maszyny na jednym ze szkiców, które prezentowały przykładowe sceny z pierwszego zwiastuna powstającej strzelanki.

Nowy Battlefield ukaże się pod koniec bieżącego roku na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Twórcy wskazywali, że prezentacja produkcji odbędzie się w czerwcu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami