Tryb fabularny w tej bijatyce nie pozwala grać - nowy trailer Guilty Gear Strive

Story Mode bez gameplayu.

Deweloperzy z ArcSystem Works opublikowali nowy zwiastun bijatyki Guilty Gear Strive. Materiał skupia się na krótkiej zapowiedzi trybu fabularnego.

W trailerze zobaczyć można wyłącznie fragmenty cut-scenek, ponieważ tylko z nich składa się wspomniany tryb. Podobnie jak w poprzedniej odsłonie, Story Mode to po prostu długi, animowany film - bez rozgrywki.

Fani cyklu są już przyzwyczajeni, jednak gracze przyzwyczajeni do trybów fabularnych Mortal Kombat czy nawet ostatniego Tekkena mogą uznać decyzję twórców za nieco dziwną.

Projektanci nigdy nie wyjaśniali, dlaczego tryb fabularny nie oferuje gameplayu, jednak - jak można sądzić na podstawie Guilty Gear Xrd - takie rozwiązanie pozwala wyeliminować z historii sztuczne, niepotrzebne konflikty, wprowadzane często tylko po to, by gracz mógł rozegrać pojedynek.

Guilty Gear Strive zaoferuje także tryb Arcade z serią starć dla każdej postaci. W tym module także znajdzie się drobny element związany z narracją. Poza tym, gra wprowadzi też tryb wyzwań dla wszystkich wojowników. Głównym daniem jest rzecz jasna tryb potyczek online.

Bijatyka debiutuje już 11 czerwca na PS4, PS5 i PC.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami