[PLOTKA] Twórcy Dishonored i Prey pracują nad grą z wampirami

Omen.

  • Arkane Studios tworzy grę fantasy z wampirami
  • Projekt może zostać zapowiedziany w czerwcu

W oddziale Arkane Studios w Austin powstaje projekt Omen - gra fantasy, w której dużą rolę mają odgrywać wampiry. Takie informacje opublikował jeden z forumowiczów ResetEry.

Warto zaznaczyć, że na wspomnianym forum administracja zawsze prosi autorów podobnych postów o dowody czy też potwierdzenie swojej tożsamości i związku z branżą gier. Jeśli post nie został skasowany - jak w tym przypadku - to oznacza, że jest zweryfikowany przez moderatorów.

jelly_deals_may_12_2017_12
Niektóre moce w Dishonored już były nieco wampiryczne...

Autor posta nie ujawnia jednak żadnych szczegółowych informacji, poza przypuszczalną datą premiery. Bethesda - należąca już do Microsoftu - chce podobno wprowadzić grę do sprzedaży wiosną 2022 roku.

We wrześniu debiutuje Deathloop - inny projekt Arkane Studios. Za grę odpowiada jednak zespół z Lyon, czyli główni projektanci serii Dishonored. Ekipa z Austin przewodziła z kolei pracom nad Prey z 2017 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami