Wyciekł gameplay z darmowego The Division Heartland

Są pierwsze szczegóły o projekcie.

  • Ujawniono pierwsze nagranie z The Division Heartland
  • Wideo pochodzi z trwających testów technicznych gry
  • Produkcja zaoferuje dwa tryby rozgrywki

W mediach społecznościowych pojawił się pierwszy gameplay z The Division Heartland - zapowiedzianej niedawno darmowej gry. Materiał pochodzi z zamkniętych testów projektu.

Trwający około 20 minut film jest regularnie kasowany przez Ubisoft, ale kopie publikowane są w kolejnych serwisach. Nagranie obecnie można obejrzeć między innymi za pośrednictwem serwisu YouTube, ale niewykluczone, że wkrótce zostanie usunięte.

Ponadto pewien użytkownik Twittera - prawdopodobnie miał okazję sprawdzić tytuł - udostępnił skierowaną do testerów wideo-wiadomość od Taylor Epperly, głównej projektantki produkcji. Deweloperka wyjaśnia, czym jest powstająca gra.

The Division Heartland to nastawiona na przetrwanie strzelanka z otwartym światem, osadzona w niewielkim amerykańskim miasteczku o nazwie Silver Creek. Pozycja zaoferuje dwa tryby rozgrywki: skupiający się na walce ze sztuczną inteligencją Expedition i przeznaczony dla maksymalnie 45 osób wariant Storm. Ten ostatni połączy starcia z SI i rywalizację między graczami.

Epperly przypomniała, że testerzy podpisali umowę NDA, która zakazała publikacji jakichkolwiek materiałów z gry. - Zespół będzie monitorował internet w poszukiwaniu nagrań z testów - zaznaczyła. To wyjaśnia znikające kopie gameplayu.

The Division Heartland ukaże się na przełomie 2021 i 2022 roku na PC oraz konsolach.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami