Ratchet & Clank: Rift Apart zajmie najpewniej niewiele miejsca na PS5

Nieoficjalne informacje o rozmiarze gry.

  • Według niepotwierdzonych doniesień, rozmiar Ratchet & Clank: Rift Apart wyniesie około 40 GB
  • To mniej niż w przypadku innych gier Sony na PS5

Pojawiły się niepotwierdzone informacje, które sugerują, że Ratchet & Clank: Rift Apart zajmie stosunkowo niewiele miejsca na dysku PS5.

Wieści pochodzą z dwóch źródeł. Pierwszym jest serwis Prosperopatches, który gromadzi dane z serwerów Sony. Witryna wskazuje, że rozmiar tytułu od studia Insomniac Games w różnych regionach wyniesie 39,3 GB.

Natomiast dostępny na Twitterze profil PlayStation Games, który publikuje informacje o wielkości gier na PS4 i PS5, przekonuje, że Ratchet & Clank: Rift Apart zajmie 42,183 GB. Objętość produkcji nie uwzględnia podobno pierwszej aktualizacji.

To nie wszystko, ponieważ osoba, która odpowiada za prowadzenie wspomnianego konta, przekonuje, że możliwość wstępnego pobrania gry dla składających zamówienie przedpremierowe na wersję cyfrową, pojawi się 4 czerwca, a więc kilka dni przed debiutem.

Nie jest jasne, który z wymienionych rozmiarów jest autentyczny. Obie informacje sugerują jednak, że tytuł zajmie niewiele miejsca. Dla porównania - wielkość bazowych edycji Returnal, Demon's Souls i Spider-Man: Miles Morales wynosiły odpowiednio 56,10 GB, 66 GB i 50 GB.

Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się 11 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głˇwnie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterˇw i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami