Powstaje Ghostrunner 2

Pierwsza część ze sprzedażą na poziomie 600 tys. egzemplarzy.

  • Zapowiedziano Ghostrunner 2
  • Tytuł ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S
  • Pierwsza część sprzedała się w nakładzie 600 tys. egzemplarzy

Polskie studio One More Level wyprodukuje Ghostrunner 2, kontynuację cenionej gry akcji z października ubiegłego roku. Tytuł zmierza na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Nie podano konkretnej daty premiery. Wydawcą jest 505 Games, które pod koniec marca odkupiło licencję za 5 milionów euro. Jak poinformowano, pierwszy tytuł sprzedał się w nakładzie przekraczającym 600 tysięcy egzemplarzy.

Ujawniono także, że oryginał jeszcze w tym roku otrzyma konwersje na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

„Ta nowa współpraca pogłębia obecność 505 Games na polskim rynku gier wideo, obecnie jednym z czołowych w Europie, jeśli mowa o produkcji gier, projektach i talentach” - komentuje Raffaele Galante z firmy Digital Bros., do której należy 505 Games.

Nie podano żadnych detali na temat rozgrywki, lecz można spodziewać się kolejnej porcji cyberpunkowej akcji i przemieszczania się przypominającego połączenie Mirror's Edge i Dishonored, z naciskiem na precyzję i wysokie tempo.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami