Pikachu gwiazdą najnowszego teledysku Katy Perry

„Electric”.

Katy Perry opublikowała teledysk do nowej piosenki „Electric”, przygotowanej z okazji 25-lecia serii Pokémon. Poza piosenkarką, główną rolę w klipie odgrywają - zgodnie z tytułem - elektryczne stworki.

Singiel pojawi się jeszcze w tym roku na płycie „Pokémon 25: The Album”. Nintendo do świętowania zaangażowało także innych muzyków: Post Malone przeprowadził specjalny koncert, a utwór szykuje także J Balvin.

Zaangażowanie Perry ogłoszono już w styczniu. „To zaszczyt być wybraną do uczczenia serii, która przez ostatnie 25 lat dała mi tyle radości” - zapewniała wtedy artystka.

Sam teledysk prezentuje piosenkarkę, której towarzyszy popularny Pikachu, między innymi podczas tańczenia na latarni morskiej. Jest też młodsza kobieta, która zaprzyjaźnia się z Pichu.

Inicjatywa „Pokémon 25” obejmuje również atrakcje bez związku z muzyką, jak specjalny odcinek serialu animowanego, specjalne wersje kolekcjonerskich kart oraz gadżety i zabawki do kupienia na Amazonie.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami