E3 2021 ze specjalnym serwisem i aplikacją - szczegóły o cyfrowych targach

Internetowe wydarzenie.

  • Gracze wezmą udział w E3 2021 za pomocą strony i aplikacji mobilnej
  • Internauci uzyskają dostęp do streamów i materiałów z gier

Organizatorzy targów E3 ujawnili szczegóły na temat tegorocznej edycji, która - po raz pierwszy w historii - odbędzie się wyłącznie w wersji cyfrowej. W planach jest dedykowany serwis i aplikacja mobilna, umożliwiające zdalne uczestnictwo w wydarzeniu.

Darmowe witryna i program pozwolą oglądać na żywo konferencje największych wydawców, prezentacje gier i panele dyskusyjne z deweloperami. Na ekranie pojawią się elementy graficzne, przedstawiające między innymi wyniki sond i najciekawsze wpisy z Twittera.

e3_2021_logo
E3 w tym roku przeniosą się do Internetu

Przewidziano także cyfrowe stoiska, na których znajdziemy artykuły, materiały do obejrzenia oraz specjalne wydarzenia. Organizatorzy targów podkreślają, że każde będzie informacyjnym centrum związanym z daną grą, twórcą lub wydawcą.

Najpierw - 7 czerwca - dostęp do serwisu i aplikacji uzyskają tylko przedstawiciele mediów, by wziąć udział w zamkniętych pokazach, przetestować powstające produkcje i porozmawiać z twórcami. Dla pozostałych internautów zostaną uruchomione 12 czerwca, ale zainteresowani staną przed koniecznością rejestracji, która rozpocznie się jeszcze w maju.

Każdy użytkownik otrzyma profil z możliwością personalizacji avatarem. W planach również forum dyskusyjne i opcja dołączenia do wirtualnych kolejek, choć szczegółów na temat funkcji nie przedstawiono. Do tego rankingi z elementami „gamifikacji".

E3 2021 odbędzie się w dniach 12-15 czerwca.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami