AC Valhalla - DLC Gniew Druidów: jak pobrać i uruchomić, gdzie start

Wymagany poziom postaci.

Na tej stronie znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje potrzebne do rozpoczęcia przygody w pierwszym dodatku do Assassin's Creed Valhalla - Gniew Druidów.

Dowiesz się tu, kto może zagrać w DLC, jak je pobrać oraz jak rozpocząć, będąc już w grze.

Na tej stronie:

Jak pobrać Gniew Druidów

Dodatek Gniew Druidów pobierze się automatycznie, tak jak wszystkie aktualizacje gry - oczywiście o ile masz dostęp do dodatku, a także połączenie internetowe. Dotyczy to zarówno wersji na PC, jak i konsole. Do ściągnięcia jest ok. 27 GB.

Jeżeli z jakiegoś powodu DLC nie pobrało się automatycznie na konsolach, spróbuj wyszukać je w PlayStation Store lub Microsoft Store, wpisując nazwę w polu wyszukiwania, i pobrać je „ręcznie”.

gniew_druidow_jak_grac_1

Kto ma dostęp do dodatku?

  • osoby, które nabyły go osobno: w PlayStation Store, Microsoft Store, sklepie Ubisoftu lub innym miejscu
  • nabywcy Przepustki Sezonowej, którzy bez dodatkowych opłat otrzymują każdy dodatek na premierę
  • nabywcy Złotej Edycji, która zawiera Przepustkę Sezonową
  • nabywcy Edycji Ultimate, która zawiera Przepustkę Sezonową
  • nabywcy Edycji Kolekcjonerskiej, która zawiera Przepustkę Sezonową

Od godz. 14:01 w dniu 13 maja Gniew Druidów jest już dostępny na wszystkich platformach.

Jak zagrać w dodatek

Gniewu Druidów nie trzeba w żaden sposób aktywować - gdy pierwszy raz włączysz grę po premierze, powinieneś zobaczyć na ekranie potwierdzenie odblokowania dodatku.

Aby rozpocząć wątek fabularny Gniewu Druidów, udaj się do Kruczej Przystani, czyli głównej osady Eivor. Następnie porozmawiaj z nową przybyszką, Azar. Kobieta stoi na pomoście przy koszarach. Żeby ją znaleźć, możesz śledzić zadanie o nazwie Handel z Irlandią, które jest związane właśnie z wypłynięciem do Irlandii.

gniew_druidow_jak_grac_3

Po krótkiej rozmowie kontynuuj po prostu misję Handel z Irlandią, podążając za znacznikiem, a więc udając się na północny wschód od Kruczej Przystani.

Na miejscu będziesz musiał najechać blokadę, niszcząc struktury i torując drogę dla statków Azar.

Teraz czeka cię powrót do osady w celu zdania raportu Azar. Zakończy to misję Handel z Irlandią, a w osadzie pojawi się nowy budynek - Irlandzka placówka.

gniew_druidow_jak_grac_4

Aby udać się do Irlandii i rozpocząć właściwą część Gniewu Druidów, po prostu porozmawiaj z Azar w Irlandzkiej placówce.

Wymagania, poziom postaci

Nie ma wymaganego poziomu do rozpoczęcia Gniewu Druidów, ale przed wyruszeniem do Irlandii gra rekomenduje osiągnięcie co najmniej 55. poziomu.

Jeśli jesteś mocno powyżej tego poziomu, nie obawiaj się zbyt łatwej rozgrywki - poziomy wrogów zostaną do ciebie dopasowane.

Aby w ogóle mieć dostęp do dodatku, musisz skończyć przynajmniej jedną linię fabularną z podstawowej gry, a więc Ledecestrescire lub Grantebridgescire. Przed rozpoczęciem dodatku rekomendujemy jednak dotarcie aż do Wschodniej Anglii, by doświadczyć nieco głównej przygody, zanim rozpoczniesz poboczną.

Strona główna: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami