Serial Gwiezdne Wrota jako strategia - powstaje Stargate: Timekeepers

Od polskiego studia.

  • Stargate: Timekeepers to RTS na podstawie słynnego serialu
  • Akcję osadzono po wydarzeniach z siódmego sezonu
  • Gra z myślą o PC

„Gwiezdne Wrota” to popularny serial science-fiction z przełomu wieków. Polskie studio Creative Forge zapowiedziało grę na podstawie telewizyjnej produkcji - Stargate: Timekeepers. Tytuł ukaże się na PC, choć daty premiery nie ujawniono.

Pozycja jest strategią czasu rzeczywistego. Akcję osadzono po wydarzeniach z siódmego sezonu pierwowzoru, w trakcie bitwy o Antarktydę - projekt opowie o losach Evy McCain, która wraz ze swoim zespołem pomagała w walce przeciwko flocie Anubisa.

W wyniku starcia ekipa kobiety wyruszy na „epicką przygodę”, w trakcie której zwiedzi szereg zupełnie nowych lokacji, które nie były obecne w serialu. Twórcy obiecują podróż przez czas i przestrzeń - nie zabraknie walk z watażkami i ratowania cywili.

Oryginalny serial skupia się na dowodzonej przez pułkownika Jacka O'Neila jednostce wojskowej, która za pomocą tytułowych wrót odwiedza różne planety, nawiązując kontakt z obcymi cywilizacjami.

Ostatnim dużym tytułem na podstawie telewizyjnej produkcji była sieciowa strzelanka Stargate: Resistance, aczkolwiek serwery wyłączono rok po premierze. Wcześniej pracowano nad wieloosobowym Stargate Worlds, ale grę skasowano.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami