Resident Evil Village - jak wyrzucić przedmiot z plecaka

Wyrzucanie przedmiotów.

W Resident Evil Village, jak w innych odsłonach tej serii, ważne jest zarządzanie ekwipunkiem. Miejsce w naszym plecaku jest ograniczone, dlatego dobrze szybko powiększyć ekwipunek.

Tak czy inaczej, czasem będziesz po prostu chciał czy chciała wyrzucić coś z plecaka. Coś, co być może zajmuje akurat tyle miejsca, ile potrzebujesz na jakiś ważniejszy zasób czy amunicję.

Sposób jest prosty - po prostu otwórz ekwipunek i kliknij na wybrany przedmiot, a następnie wybierz opcję Discard (1). Przedmiot zostanie wyrzucony.

wyrzuc

Co jednak ważne - nie wszystko można wyrzucić. Nie wyrzucisz na przykład broni czy niektórych modyfikacji uzbrojenia. Gra jakby zachęca więc nas, żebyśmy czasem decydowali się na przykład na pozbycie się amunicji.

Inny sposób na zwolnienie miejsca w plecaku to sprzedanie niektórych przedmiotów - też jednak nie dotyczy to każdego. Sprzedasz jednak na przykład broń.

Więcej porad:

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami