Resident Evil Village - jak otworzyć szufladę, gdzie jest wytrych (lockpick)

Jak znaleźć i zdobyć wytrychy.

Lockpick to po angielsku wytrych. Małe narzędzie służy do otwierania zamkniętych szuflad, na które trafisz niejeden raz podczas eksploracji w Resident Evil Village. Jak zdobyć ten przedmiot?

Otóż, wytrych zdobędziesz na pewno wchodząc do zamku Dimitrescu po raz pierwszy. Przed zamkiem spotkasz bowiem po raz pierwszy hdndlarza - nie sposób go ominąć, bowiem przedstawiony zostaje w automatycznie włączającej się scence.

Gdy tylko podejdziesz do jego wozu, a tędy prowadzi ścieżka, porozmawiasz z nim i możesz zrobić pierwsze zakupy. Tutaj zauważysz właśnie wytrych (1) do nabycia. Co ważne, pierwszy otrzymasz za darmo.

wytrych1

By użyć wytrychu na zamkniętym zamku - przy którym zawsze pojawi się odpowiedni komunikat (It's easy to pick), jeśli można w ogóle go otworzyć wytrychem - po prostu wybierz lockpick w ewkipunku (2). To wszystko.

wytrych2

Kiedy wybierzesz wytrych po użyciu zamkniętej szuflady, automatycznie wskoczy on do zamka. Otwieranie potrwa chwilkę, ale jest całkowicie automatyczne. Nie musisz nic robić. Ba, możesz nawet dowolnie rozglądać się dookoła, podczas gdy lockpick sam otwiera zamek.

To wszystko. W szufladach często znajdziesz amunicję, zasoby lub walutę.

Więcej porad:

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami