Mass Effect 2 - Kasumi: wykradzione wspomnienia

Misja lojalnościowa Kasumi, poszukiwanie grayboxa.

Kasumi: wykradzione wspomnienia to misja lojalnościowa w Mass Effect 2 związana z Kasumi Goto, kobietą którą zrekrutowałeś w trakcie zadania głównego Akta: Mistrzyni złodziejstwa. Poprosi cię ona o pomoc w znalezieniu grayboxa należącego do jej zmarłego znajomego, Keijiego.

Na tej stronie:

Udaj się na Bekenstein, odszukaj drzwi skarbca

Skieruj się do Mgławicy Węża (1), a następnie wyleć po za obręb układu i skieruj się do Boltzmann (2). W dolnej części tego układu znajdziesz planetę Bekenstein na której musisz wylądować. W trakcie tej misji towarzyszyć będzie ci jedynie Kasumi.

221_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Po lądowaniu czeka cię krótka rozmowa z gospodarzem imprezy, Donovanem Hockiem. Wybierz dowolne opcje dialogowe by ją zakończyć. W tym momencie Kasumi będzie musiała się od ciebie oddzielić, będzie jednak cały czas ci pomagać.

Po wejściu do rezydencji skieruj się na wprost, a następnie zbiegnij na dół po schodach (3) z lewej bądź prawej strony i wejdź do znajdującego się na dole pomieszczenia. W trakcie rozmowy Kasumi wskaże ci trzy kolejne cele tej misji.

222_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Wyłącz barierę kinetyczną

Wyjdź z pomieszczenia i zbadaj kabel zasilający (4) przy ścianie. Po chwili Kasumi sprawi, że będzie on podświetlony. Podążaj za ścieżką w górę schodów, a następnie przez kolejne pomieszczenia, by finalnie dotrzeć do statuetki (5) z którą musisz wejść w interakcję. Dzięki temu zasilanie bariery zostanie wyłączone.

223_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Zamek głosowy

Idź teraz do centralnej części budynku i porozmawiaj z Donovanem Hockiem (6) by zdobyć próbkę jego głosu. Po rozmowie odwróć się o 180 stopni i hakuj drzwi ochrony (7). Przejdź przez kolejne drzwi i zabij dwójkę znajdujących się tam strażników. Przeczytaj datapad leżący na szafce by poznać hasło do skarbca.

224_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Skaner DNA

Wyjdź z pomieszczenia ochrony i przejdź do przeciwległej części budynku (za schodami prowadzącymi do skarbca). Zbliż się do drzwi (8) i poinformuj strażnika że przysyła cię Komendant Roe. Przejdź do pomieszczenia prywatnego Hocka i zbadaj znajdujące się tutaj przedmioty. Musisz po prostu wejść z nimi w interakcję by zdobyć DNA.

225_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Otwórz skarbiec, odszukaj graybox

Po wykonaniu trzech powyższych celów wróć do skarbca. Wejdź w interakcję z skanerem DNA (9) by go wyłączyć. Następnie aktywuj mikrofon (10) po prawej stronie by przejść zabezpieczenie głosowe. Po wszystkim winda do skarbca zostanie otwarta - wejdź do niej by przenieść się do ostatniej lokacji.

226_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Musisz znaleźć tutaj graybox (11) leżący po lewej stronie pomieszczenia. Zanim go zbierzesz podnieś także leżący obok Kassa Fabrications Szarańcza, nowy pistolety automatyczny. Gdy wejdziesz w interakcję z grayboxem zainicjujesz rozmowę z Hockiem, po czym czeka cię walka z jego najemnikami.

227_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Przebijaj się przez kolejne fale przeciwników i podążaj wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki by uciec z tego miejsca. Po krótkim marszu trafisz do otwartego pomieszczenia, w którym znajdują się Niestabilne zbiorniki (12). Zniszcz je przy pomocy mocniejszej broni (jak snajperka czy broń ciężka), a następnie wejdź w przejście które się za nimi odblokuje.

228_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Po przebrnięciu przez kilka następnych korytarzy trafisz na dach gdzie czeka na ciebie Donovan Hock (13). Śmigłowiec z którego korzysta posiada odnawiające się tarcze. By się ich pozbyć wybij wszystkich najemników Hocka i poczekaj aż Kasumi je dezaktywuje. Po wszystkim musisz po prostu zestrzelić pojazd i wybić pozostałych przy życiu wrogów.

229_mass_effect_2_me2_kasumi_wykradzione_wspomnienia

Po tym misja dobiegnie końca, a drużyna wróci na Normandię. W trakcie rozmowy możesz poradzić Kasumi co ma zrobić z grayboxem. Za wykonanie zadania zdobędziesz jej lojalność - co będzie kluczowe podczas misji samobójczej - a także jej dodatkowy strój i umiejętność specjalną (Granat Hukowo-Błyskowy).

Poprzednio: Mass Effect 2 - Legion

Spis treści: Mass Effect 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami