Startuje święto graczy PlayStation - do zdobycia nagrody

Wydarzenie Days of Plays.

  • Rozpoczęło się wydarzenie, które posiadaczom PlayStation umożliwia zdobycie nagród
  • Akcja polega na graniu w tytuły i odblokowywaniu trofeów
  • Zyskać można avatary i dynamiczne motywy graficzne

Sony rusza z tegoroczną edycją Days of Plays - „świętem graczy PlayStation”. Częścią akcji jest wydarzenie, w ramach którego posiadacze konsol wspólnie mogą zdobyć cyfrowe nagrody.

Wyzwanie podzielono na trzy fazy, a w każdej użytkownicy muszą rozegrać określoną liczbę sesji i zdobyć wskazaną liczbę trofeów - za zrealizowanie poszczególnych celów otrzymają avatary dla profilu PSN i dynamiczne motywy dla PS4.

We wspólnym wyniku zostanie uwzględniona rozgrywka, która potrwa co najmniej godzinę, zaś zabawa ze znajomymi będzie liczona podwójnie. Aby wziąć udział w wydarzeniu i zdobyć nagrody, trzeba zarejestrować się przed startem etapu, przy czym do kolejnych trafimy automatycznie. Do pierwszego można już się zapisywać na stronach PlayStation.

Poniżej szczegóły o poszczególnych fazach:

  • Etap 1 - 18-25 maja. Cel podstawowy to 2,4 mln rozegranych gier i 7,2 mln zdobytych trofeów, cel bonusowy to 3 mln rozegranych gier, 8,8 mln trofeów. Nagrody: dynamiczny motyw dla PS4 i avatar za zadanie bazowe oraz 3 avatary za misję dodatkową
  • Etap 2 - 25 maja-1 czerwca. Cel podstawowy to 2,9 mln rozegranych gier i 8,5 mln zdobytych trofeów, cel bonusowy to 3,6 mln rozegranych gier, 10,4 mln zdobytych trofeów. Nagrody: 5 avatarów za zadanie bazowe i 3 avatary za misję dodatkową
  • Etap 3 - 1-8 czerwca. Cel podstawowy to 3 mln rozegranych gier i 9 mln zdobytych trofeów, cel bonusowy to 3,7 mln rozegranych gier i 11 mln zdobytych trofeów. Nagrody: dynamiczny motyw dla PS4 i avatar za zadanie bazowe i 3 avatary za misję dodatkową

Uczestnicy wszystkich etapów dostaną jeszcze bonusowe prezenty w formie dodatkowego avatara i dynamicznego motywu dla PS4. Postępy w wyzwaniu można śledzić na oficjalnej stronie akcji - wyniki będą aktualizowane codziennie, z wyjątkiem weekendów.

To nie wszystko, ponieważ w ramach Days of Plays odbędzie się wyprzedaż cyfrowych gier w PS Store oraz promocja w sklepach na tytuły pudełkowe i inne produkty Sony. Ponadto na maj zaplanowano weekend z darmowym multiplayerem - osoby nieposiadające abonamentu PS Plus sprawdzą tryby i funkcje sieciowe produkcji na konsolach PlayStation.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami