Resident Evil Village - Crystal, kryształy: czy sprzedawać, jak sprzedać

Czy do czegoś służą?

Nie minie wiele czasu, gdy w Resident Evil Village znajdziemy pierwszy kryształ (Crystal). Zawsze jest to przedmiot z jakimś dopiskiem, pełną nazwą: na przykład Crystal Skull albo Crystal Fragment.

Obiekty te wyglądają tajemniczo i słusznie mogą wzbudzać pytania - czy trzeba je zachować? Czy okażą się do czegoś potrzebne? Otóż, nie. Można się ich spokojnie pozbyć.

Kiedy udasz się do handlarza, wybierz zakładkę The Duke's Purse, by otworzyć okno, w którym możesz sprzedawać przedmioty. Zobaczysz tutaj między innymi kryształy - ile z nich masz przy sobie (1) i konkretne ceny.

kryszta__y_crystals_re_village

Sprzedawaj do woli. Kryształy zostały wprowadzone do gry po to, by ułatwić nieco rozgrywkę - zarabiając dzięki nim dodatkowe pieniądze bez problemu dokupimy więcej przydatnych zapasów. Zwróć też uwagę, że każdy kryształ ma dopisek Valuable (2). To jasna oznaka, że dany przedmiot służy tylko do sprzedaży.

w makiecie zamku

Więcej porad:

Spis treści: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami