Far Cry 6 przed marcem 2022 roku, Skull & Bones ponownie opóźnione

Ubisoft potwierdza wstępne daty premier.

  • Far Cry 6 najpóźniej ukaże się w marcu 2022 roku
  • W tym samym okresie pojawią się Rainbow Six Quarantin i The Division Heartland
  • Przesunięto premierę pirackiego Skull & Bones

Aktualizacja (12.05): Ubisoft sprecyzował, że Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine ukażą się w pierwszym półroczu aktualnego roku fiskalnego, czyli przed 30 września.

Oryginalna wiadomość (11.05): Przy okazji publikacji nowego raportu finansowego Ubisoft potwierdził wstępne daty premier powstających gier. Far Cry 6 ukaże się zgodnie z dotychczasowymi założeniami, ale po raz kolejny opóźniono Skull & Bones.

Wspomniana strzelanka ukaże się w bieżącym roku fiskalnym, który zakończy się 31 marca 2022 roku, aczkolwiek nie przedstawiono dokładnego terminu debiutu. Niewykluczone, że więcej szczegółów wydawca ujawni w trakcie czerwcowej prezentacji.

W tym samym okresie na rynku pojawią się kooperacyjne Rainbow Six Quarantine, skupione na sportach ekstremalnych Riders Republic, sieciowe Roller Championship oraz zapowiedziane niedawno darmowe The Division Heartland.

Ubisoft po raz kolejny opóźnił jednak Skull & Bones. Piracka gra w otwartym świecie ukaże się w przyszłym roku fiskalnym, a więc w okresie pomiędzy kwietniem 2022 r. a marcem 2023. Tytuł ujawniono cztery lata temu, ale pozycję wielokrotnie opóźniano.

Przedstawiciele firmy poinformowali również, że poza wymienionymi produkcjami trwają prace nad projektami w uniwersach Avatara i Star Wars oraz kontynuacją Beyond Good & Evil.

Co ciekawe, spółka nie wspomniała o remake'u Prince of Persia: Piaski Czasu. Nowa wersja klasyka miała początkowo ukazać się w styczniu, ale debiut dwukrotnie przesunięto, przy czym za drugim razem nie podano daty premiery.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami