Akcja niczym w Doomie - nowy zwiastun Shadow Warrior 3

Biedne demony.

Devolver Digital opublikowało nowy zwiastun Shadow Warrior 3 od studia Flying Wild Hog. Materiał skupia się na prezentacji fragmentu jednej mapy i pokazuje, jak brutalnie rozprawiać się z demonami.

Widzimy między innymi efektowne egzekucje, kilka rodzajów przeciwników, a także wykorzystywanie elementów planszy, by w widowiskowy sposób pokonywać wrogów.

Shadow Warrior 3 ma ukazać się jeszcze w 2021 roku, choć dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Być może zostanie ujawniona w czerwcu, przy okazji różnych konferencji i prezentacji planowanych na ten okres.

Trzecia część cyklu wraca do pierwotnych założeń i przypomina w większym stopniu pierwszą odsłonę (rebootu, a nie oryginału z 1997 roku), stawiając na liniowe misje i rezygnując z systemu lootu w stylu Borderlands.

Lo Wang wykorzysta w boju oczywiście nie tylko broń palną, ale i potężną katanę. Do tego parę magicznych sztuczek, a czasem nawet bohater użyje mocy przeciwników - dosłownie im je wyrywając.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Dead by Daylight - poradnik i najlepsze porady

Jak grać ocalałym i zabójcą, mechaniki, przedmioty, rozwój postaci.

Sony: do rozwijania deweloperskich talentów nie wystarczą pieniądze

Kluczowe jest zapewnienie wolności kreatywnej.

Battlefield 4 z nagłym wzrostem popularności

EA musiało zwiększyć pojemność serwerów.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami