Elon Musk jako Wario w skeczu na temat Mario Kart

Gdy miliarderom się nudzi.

Elon Musk - szef firmy Tesla i jeden z najbogatszych ludzi na świecie - poprowadził w weekend odcinek satyrycznego programu Saturday Night Live, nabijając się między innymi z serii Mario Kart od Nintendo.

Przedsiębiorca, którego majątek szacuje się na 180 miliardów dolarów, w jednym ze skeczów przebrał się za Wario, oskarżonego w procesie o morderstwo Mario. Popularny hydraulik został wyeliminowany podczas wyścigu, za pomocą skórki od banana.

Gra aktorska Muska zapewne nie przełoży się na nagrody. Wario tańczy za to w rytm muzyki ze swojej serii gier, a sędzina uderza młotkiem w blok ze znakiem zapytania, emitujący charakterystyczne dźwięki zdobywania monet.

Miliarder nigdy nie ukrywał, że jest fanem gier, na Twitterze chętnie komentując na przykład kontrowersje związane z Cyberpunk 2077.

Tymczasem samo Saturday Night Live wydaje się chętnie korzystać z Mario jako obiektu drwin. W listopadzie przygotowano już skecz żartujący z 35-lecia serii.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami