Battlefield 6 - wyciekła ścieżka audio trailera gry?

Autentyczność potwierdza znany leaker.

  • Na nagraniu słychać muzykę, strzały i krzyki
  • Znany informator potwierdza autentyczność audio, ale radzi go nie słuchać
  • Przekonuje, że to starsza wersja, która popsuje odbiór trailera

W sieci szybko rozprzestrzenia się nagranie, będące rzekomo zapisem warstwy dźwiękowej nadchodzącego zwiastuna Battlefield 6. Autentyczność pliku potwierdza Tom Henderson, renomowany leaker.

Ścieżkę audio udostępniono na Reddicie, ale nie wiadomo, czy jest to pierwotne źródło. Nagranie można też odsłuchać na YouTube.

Uznawany za eksperta odnośnie „przecieków” z Battlefield 6 Tom Henderson, którego kilka informacji odnośnie gry potwierdzili już dziennikarze, zapewnił, że nagranie jest prawdziwe, ale pochodzi z „pierwszej wersji” zwiastuna, która nie jest przeznaczona do publikacji.

„Dlatego właśnie szkoda mi, że audio wyciekło, bo jest mylące” - zaznacza informator, w pozostałych wpisach wręcz odradzając słuchania ścieżki, aby nie zepsuć sobie odbioru gry. Słowa Hendersona sugerują, że w finalnej wersji paleta dźwięków jest bogatsza - być może uzupełniona o dialogi żołnierzy.

Nagranie, które dostało się do sieci, to głównie dynamiczna muzyka i hałas, w tym okrzyki, strzały, wybuchy czy śmigłowce. Warto jednak zwrócić uwagę na dźwięk startu rakiety, występujący pod koniec - Henderson już od wielu tygodni przekonuje, że w zwiastunie zobaczymy właśnie takie wydarzenie. Rakieta widnieje też na jednym ze screenshotów ze zwiastuna, które wyciekły do sieci.

Trailer Battlefield 6 ma zadebiutować „wkrótce”. Według nieoficjalnych informacji, EA planowało udostępnić nagranie już 6 maja, ale zdecydowało się na przesunięcie daty premiery. Sama gra trafi na rynek pod koniec roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami