Druga część Final Fantasy 7 Remake postawi na inną atmosferę - obiecują autorzy

Prace nad projektem trwają.

  • Kontynuacja Final Fantasy 7 Remake wyróżni się innym klimatem
  • Główny bohater przemierzy „dzicz”
  • Prace nad projektem postępują płynnie

W trakcie wczorajszej internetowej prezentacji przedstawiciele Square Enix poruszyli temat drugiej części Final Fantasy 7 Remake, ujawniając kilka informacji o grze.

Jak relacjonuje Nibel, reżyser projektu - Tetsuya Nomura - podkreślił, że atmosfera kontynuacji będzie inna niż pierwszej części. Deweloper nie przedstawił dokładnych szczegółów, ale oznajmił, że tym razem Cloud przemierzy „dzicz”, co może sugerować, że tytuł zaoferuje bardziej otwarte lokacje.

Zaznaczono jednocześnie, że sequel osadzono tuż po wydarzeniach przedstawionych w nadchodzącym dodatku do Final Fantasy 7 Remake z Yuffe w roli głównej. Niewykluczone, że fabuła rozszerzenia okaże się kluczowa w historii drugiej części.

Nomura zaznaczył, że proces produkcji projektu przebiega „bardzo płynnie”, a deweloperzy wykonali już „całkiem dużo” pracy. Nie chciał jednak ujawnić, kiedy twórcy przedstawią więcej szczegółów o pozycji - stwierdził jedynie, że gra zostanie zapowiedziana, gdy „nadejdzie odpowiedni czas”.

Przypomnijmy, że 10 czerwca ukaże się Final Fantasy 7 Remake Intergrade, czyli odświeżona wersja gry, dostosowana do PS5. Posiadacze oryginału z PlayStation 4 otrzymają darmowy upgrade (oprócz osób, które odebrały tytuł z PS Plus).

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami