CD Projekt chce współpracować z modderami przy Wiedźminie 3 na PS5 i Xbox Series X/S

„Prowadzimy rozmowy”.

  • CD Projekt przyznał, że rozmawia z moderami o współpracy nad nową wersją Wiedźmina 3
  • Deweloperzy podkreślają jednak, że żadnych umów jeszcze nie podpisano

Przedstawiciele CD Projektu potwierdzają chęć wykorzystania tworzonych przez graczy modyfikacji w nowej wersji Wiedźmina 3.

Niedawno Hulk Hogan - autor popularnego graficznego moda HD Reworked Project do najnowszych przygód Geralta - ujawnił, że od polskiego studia otrzymał propozycję współpracy przy ulepszonym wydaniu tytułu. Teraz deweloperzy skomentowali wspomnianą informację.

- Oprócz naszego wkładu w przygotowanie nowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox Series X/S, PS5 i PC, prowadzimy rozmowy z twórcami różnych modyfikacji do wydanej w 2015 roku produkcji - oznajmił przedstawiciel CD Projektu w rozmowie z Kotaku.

Podkreślono jednocześnie, że na razie nie podpisano żadnych zobowiązujących umów. Nie sprecyzowano też - zapewne właśnie poprzez brak kontraktów - czy autorzy modów otrzymają wynagrodzenie za użycie ich projektów.

Opublikowane kilka dni temu przez Hulka Hogana materiały prezentują modyfikację HD Reworked Project w wersji dostosowanej do nowej edycji tytułu. Filmy są najpewniej pierwszą okazją, by ujrzeć odświeżone wydanie gry.

Ulepszony Wiedźmin 3 ukaże się w drugiej połowie 2021 roku, aczkolwiek dokładna data premiery nie jest na razie znana. Posiadacze pierwowzoru otrzymają darmowy upgrade do odnowionej produkcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami